Blog

Navzdory krásnému letnímu počasí se cítíte vyčerpaně a unaveně? Možná za to může nedostatek spánku. Kvalitní spánek je totiž stejně důležitý jako kvalitní strava.

Léto je již definitivně tady, vybíráme dovolenou a spousta z vás zamíří někam k vodě, ať už na jih k moři nebo po vlastech českých. Těšíte se, ale jediné co vás trápí je, jak budete vypadat v plavkách?

NADMĚRNÉ POCENÍ, BOLESTIVÉ OTOKY NEBO NEZVLADATELNÉ CHUTĚ NA SLADKÉ. I TAK MŮŽE VYPADAT NEJOBLÍBENĚJŠÍ OBDOBÍ ROKU.
S NAŠIMI TIPY PRO POHODOVÉ LÉTO VÁS ALE ŽÁDNÉ NEPŘÍJEMNOSTI NEČEKAJÍ...

... jídlo se vyplatí i správně kombinovat? Můžete z něj totiž vytěžit víc. Jak ale selektovat doporučení a jak rozeznat, která jsou skutečně ta správná?

"Mňam... ten cheescake je tak dobrý" vrním jako malé kotě. Nebo spíše jako stará kočka.
Mobil. Zvoní. Tedy ... zvoní v mé kabelce. Do prkýnka dubového, zrovna TEĎ mě někdo obtěžuje... a do prčic.... To není jen tak lecjaký hovor, to mi volá moje výživová poradkyně....

Chřest podporuje látkovou výměnu a je rekordmanem v obsahu kyseliny listové. Ta kontroluje hladinu homocysteinu, rizikového faktoru pro vznik srdečních nemocí, rakoviny a mozkových příhod. Jeden jediný gram chřestu obsahuje jeden mikrogram této cenné biolátky, která je nezbytná pro omlazování buněk, krvetvorbu, produkci hormonů, proti únavě,...

Otočíte slánku a vypadne celé víčko,
maso ne a ne změknout, zapomenete na to, že vaříte těstoviny...
Pomocí těch správných triků se ale dá ledacos napravit.

JARNÍ DETOX

14.03.2019

Čemu věřit a jak správně vybrat vhodný způsob?

Detoxikace organismu a doplnění vitamínů zcela jistě oživí jednotvárnou zimu. Ochutnejte koktejly doporučené odborníky.