Dotazy

tel: Nový Jičín 704 494 150 ; Hranice 720 027 021 ; Havířov 725 533 543
dotazy@kilafuc.info

Za jak dlouho uvidím výsledky?

Při dodržení metody, tedy jídelníčku, užívání produktů a lehkém pohybu, uvidíte výsledky již po prvním týdnu. Naši klienti v průměru hubnou 0,5 až 1 kg za týden, což je také považováno za zdravé hubnutí.

Je poradenství opravdu ZDARMA?

Poradenství, podpora a motivace výživového poradce, včetně vážení a měření a sestavení jídelníčku jsou ZDARMA. Jediné, co si klienti hradí, jsou produkty na bázi bylin, ovoce a zeleniny, které podpoří vaše hubnutí a pomohou vám na cestě k vašemu cíli.

Kolik mě budou produkty stát?

Není možné vyčíslit přesně náklady, které zákazník vynaloží, protože záleží na mnoha okolnostech, zvláště na stavu klienta. Jedno je ale jisté: NATURHOUSE je pro všechny a nezavazuje nikoho žádnými smlouvami ani jinak.

Budu muset jíst pouze produkty NATURHOUSE?

Produkty NATURHOUSE nejsou náhražkou stravy, ale doplňují a podporují hubnutí, a tak pomáhají odvádět vodu, spalovat tuky, zrychlovat metabolismus. Jídelníček je sestaven z běžně dostupných surovin a potravin, které zakoupíte v normálním obchodě.

V čem se odlišuje metoda NATURHOUSE od ostatních metod či diet?

V NATURHOUSE se snažíme naše klienty vychovat ve výživě, neboli naučit je, jak si mají sami sestavit jídelníček a jaké nakupovat potraviny, aby si uměli svou novou váhu a postavu udržet i do budoucna. Klientům se věnujeme nejen ve fázi redukování váhy, ale jsme s nimi i určitou dobu po dosažení jejich cíle, abychom váhu zafixovali a nedocházelo k jojo efektu.

tel: Nový Jičín 704 494 150 ; Hranice 720 027 021 ; Havířov 725 533 543
dotazy@kilafuc.info