Dotazy

Hranice, Nový Jičín  tel: 776 163 145
dotazy@kilafuc.info

Za jak dlouho uvidím výsledky?

Při dodržení metody, tedy jídelníčku, užívání produktů a lehkém pohybu, uvidíte výsledky již po prvním týdnu. Naši klienti v průměru hubnou 0,5 až 1 kg za týden, což je také považováno za zdravé hubnutí.

Kolik mě budou produkty stát?

Není možné vyčíslit přesně náklady, které zákazník vynaloží, protože záleží na mnoha okolnostech, zvláště na stavu klienta. Jedno je ale jisté: jsme zde pro všechny a nezavazujeme  nikoho žádnými smlouvami ani jinak.

Budu muset jíst pouze vaše produkty?

Naše produkty nejsou náhražkou stravy, ale doplňují a podporují hubnutí, a tak pomáhají odvádět vodu, spalovat tuky, zrychlovat metabolismus. Jídelníček je sestaven z běžně dostupných surovin a potravin, které zakoupíte v normálním obchodě.

V čem se odlišuje vaše metoda od ostatních metod či diet?

My se snažíme naše klienty vychovat ve výživě, neboli naučit je, jak si mají sami sestavit jídelníček a jaké nakupovat potraviny, aby si uměli svou novou váhu a postavu udržet i do budoucna. Klientům se věnujeme nejen ve fázi redukování váhy, ale jsme s nimi i určitou dobu po dosažení jejich cíle, abychom váhu zafixovali a nedocházelo k jojo efektu.

Hranice, Nový Jičín tel: 776 163 145 
dotazy@kilafuc.info