Starší články

"Mňam... ten cheescake je tak dobrý" vrním jako malé kotě. Nebo spíše jako stará kočka.
Mobil. Zvoní. Tedy ... zvoní v mé kabelce. Do prkýnka dubového, zrovna TEĎ mě někdo obtěžuje... a do prčic.... To není jen tak lecjaký hovor, to mi volá moje výživová poradkyně....

Otočíte slánku a vypadne celé víčko,
maso ne a ne změknout, zapomenete na to, že vaříte těstoviny...
Pomocí těch správných triků se ale dá ledacos napravit.

Vánoce by měly být hlavně svátky klidu a pohody, ale v dnešní době jsou spojeny také se zvýšenou konzumací těžkého jídla a alkoholu. Kdo by odolal kapru s bramborovým salátem, vánočnímu cukroví a alkoholickým nápojům při vánočních večírcích? Až po svátcích pak zjistíme, že nám je těsnější oblečení a že jsme něco, i když nechtěně, přibrali.

Když léto zmizelo nenávratně pryč, na našich stolech se objevila krásná oranžová dýně. Je nejen vynikající pro ozdobu podzimní zahrady, ale je i výborným kulinářským materiálem. Dává se do jídel slaných a sladkých, je velmi aromatická, lze ji bez obav servírovat malým dětem, a k tomu je bohatá na minerální látky a vitamíny.

Nadáváte pořád, že máte špatné vlasy po tátovi, mámě, babičce nebo tetě z druhého kolene? Ne tak zhurta! Genetika je sice mocná, avšak vlasy jsou v první řadě zrcadlem vašeho životního stylu. Nejvyšší čas napravit, co se dá!

Vyznat se v "marmeládách" je vyšší dívčí. Když se to ale naučíte, budete si umět vybrat produkt, který neuškodí ani vašemu zdraví a ve finále nemusí být nutným zlem ani pro vaši siluetu.

Půl hrsti denně. Přesně takové množství semínek a ořechů bychom si měli dopřát, abychom podpořili své zdraví.

Pro někoho "Den otevřených dveří", pro někoho den, kdy musím s pravdou ven. Po dovolené jsem se dostavila ke kontrole a s díky odmítla i nabízené dobroty značky Natur House.