Starší články

"Mňam... ten cheescake je tak dobrý" vrním jako malé kotě. Nebo spíše jako stará kočka.
Mobil. Zvoní. Tedy ... zvoní v mé kabelce. Do prkýnka dubového, zrovna TEĎ mě někdo obtěžuje... a do prčic.... To není jen tak lecjaký hovor, to mi volá moje výživová poradkyně....

Otočíte slánku a vypadne celé víčko,
maso ne a ne změknout, zapomenete na to, že vaříte těstoviny...
Pomocí těch správných triků se ale dá ledacos napravit.

Když léto zmizelo nenávratně pryč, na našich stolech se objevila krásná oranžová dýně. Je nejen vynikající pro ozdobu podzimní zahrady, ale je i výborným kulinářským materiálem. Dává se do jídel slaných a sladkých, je velmi aromatická, lze ji bez obav servírovat malým dětem, a k tomu je bohatá na minerální látky a vitamíny.

Nadáváte pořád, že máte špatné vlasy po tátovi, mámě, babičce nebo tetě z druhého kolene? Ne tak zhurta! Genetika je sice mocná, avšak vlasy jsou v první řadě zrcadlem vašeho životního stylu. Nejvyšší čas napravit, co se dá!

Vyznat se v "marmeládách" je vyšší dívčí. Když se to ale naučíte, budete si umět vybrat produkt, který neuškodí ani vašemu zdraví a ve finále nemusí být nutným zlem ani pro vaši siluetu.

Půl hrsti denně. Přesně takové množství semínek a ořechů bychom si měli dopřát, abychom podpořili své zdraví.

Pro někoho "Den otevřených dveří", pro někoho den, kdy musím s pravdou ven. Po dovolené jsem se dostavila ke kontrole a s díky odmítla i nabízené dobroty výživové poradny.